pic-4.jpg

شرکت صنعتی ماه نیرو با آگاهی از جایگاه خدمات مشتریان و با هدف کمک به افزایش کارایی و بهره وری ، مجموعه خدماتی را فراخور نیاز صنایع گوناگون تحت عنوان خدمات پس از فروش و در قالب خدمات گارانتی ، تعمیرات و نگهداری و پشتیبانی فروش به خریداران خود عرضه می کند.

این شرکت با تکیه بر توان مهندسان ایرانی کار تامین خدمات پس از فروش و سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور های گازسوز عرضه شده خود را به شکل 24 ساعته به عهده دارد. شرکت صنعتی ماه نیرو  با بکارگیری تیم های فنی متشکل از مهندسین و تکنسین های با تجربه و دوره دیده در کمپانی های معتبر جهت پشتیبانی مشتریان به شکل برنامه ریزی شده اقدام می نماید.

کلیه خدمات پس از فروش این شرکت شامل موتورهای کامینز Cummins،پرکینز Perkins، ولوو پنتا VOLVO PENTA و MTU که کوپله شرکت صنعتی ماه نیرو  می باشد .

بی شک ما بر این عقیده هستیم که برتری شرکت صنعتی ماه نیرو بر رقبای خود را میتوان در کیفیت خدمات پس از فروش این شرکت دانست. در ماه نیرو ، نیروی کار به دقت انتخاب و برنامه ریزی شده است و این بدان معنی است که شما میتوانید به یک تیم حرفه ای که از نیروگاه شخصی شما پشتیبانی میکند اعتماد کنید.

با انتخاب یک شرکت موفق در زمینه خدمات پس از فروش شما در حال ساخت یک سرمایه گذاری بزرگ می باشید. به طوری که اطمینان پیدا می کنید ، زمانی که واقعا نیاز به موتور ژنراتور برای تامین برق حیاتی است این نیاز شما بی پاسخ نمی ماند و نیروگاه شخصی شما به واسطه تست های منظم و روزمره اپراتور آموزش دیده شده ، تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و عملکرد صحیح نیروهای خدمات پس از فروش شرکت صنعتی ماه نیرو  ، در موقعیت های حساس نیازهای شما را بر آورده نمایند.

امروزه خدمات مشتریان و خدمات پس از فروش مدرن،به عنوان یکی از اصلی ترین خواسته های خریداران محسوب می شود. که خود بهترین ابزار تبلیغاتی برای بازاریابی و بازارسازی فروش محصولات می باشد.

بر همین اساس شرکت صنعتی ماه نیرو  چند نکته مهم در بخش خدمات پس از فروش را سرلوحه خود قرارداده که نه بصورت شعاری بلکه به صورت عملی و اجرایی به انجام آنها می پردازد که به اختصار عنوان می گردد: 

۱- اهمیت داشتن پاسخگویی صحیح به تلفن ها و پیگیری تماس های دریافتی .

۲- رسیدگی دقیق و کامل به شکایات مشتریان.

۳- استفاده از افراد متخصص و یاری رسان و آگاه درهمان زمینه.

4- استفاده از تکنولوژی اطلاعات و ابزار های مدرن.

5- ترفیع سطح اطلاعات مشتریان با برگزاری دوره های آموزشی.

6- راه اندازی محصولات و آموزش اپراتور در محل نصب.

7- سرویس های دوره ای منظم دیزل ژنراتور .

8- گارانتی و ارائه خدمات و تامین قطعات پس از اتمام گارانتی.

 

9-نحوه ارتباط با واحد خدمات پس از فروش شرکت صنعتی ماه نیرو  ، تماس تلفنی و یا ارسال Email می باشد که در آن مشتری درخواست خود را به همراه مشخصات کامل دستگاه به دفتر شرکت فکس یا ایمیل می نماید تا ظرف مدت 24 ساعت پیگیری و حداکثر ظرف مدت 72 ساعت رفع گردد.

 

شرکت صنعتی ماه نیرو  مجموعه خدمات پس از فروش را مشتمل بر موارد زیر ارائه می نماید:

انعقاد قراردادهای سرویس و نگهداری دوره ای:

شرکت صنعتی ماه نیرو  جهت حفظ کیفیت و سرعت کاری پروژه ها، اقدام به عقد قراردادهای سرویس و نگهداری دوره ای با شرکت های مختلف نموده است که در حال حاضر شرکت های بسیاری از این خدمات بهره مند می باشند. 

نصب و راه اندازی اولیه:

راه اندازی و آغاز اولیه موتور ژنراتورها به صورت رایگان بر عهده شرکت صنعتی ماه نیرو خواهد بود. 

 

منظور از نصب، عملیات زیر می باشد:

1- نصب دستگاه در محل مورد نظر مشتری در چهار چوب استاندارد و ضوابط فنی مورد تایید کمپانی سازنده.

2- انجام اتصال کابل های فرمان از ترمینال های برد موتور ژنراتور به تابلو کنترل دستگاه.

3- نظارت بر عملیات اجراء منبع اگزوز و لوله کشی خروجی(این بخش شامل دستگاه های فاقد کنوپی OPEN TYPE می باشد(

4-راه اندازی و چکاپ اولیه دستگاه.

5- آموزش رایگان اپراتور معرفی شده از طرف خریدار، در محل نصب دستگاه.

ارائه مدارک دستگاه:

ارائه مدارک تحویلی به همراه دستگاه شامل دفترچه نگهداری ، دفترچه گارانتی، نقشه موتورخانه، نقشه تابلو برق و جداول سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور و یا موتور ژنراتورهای گازسوز به مشتریان است . 

ضمانت و گارانتی:

شرکت صنعتی ماه نیرو کلیه محصولات خود را برای مدت زمان 18 ماه و یا 1800 ساعت مطابق با مندرجات دفترچه گارانتی و شرایط کارکرد استاندارد کارخانجات سازنده ضمانت می نماید. 

مواردی که شامل ضمانت و گارانتی می باشد:

شامل تعمیرات و تعویض قطعات در مدت زمان گارانتی بصورت رایگان و بدون دریافت هزینه تعویض و بهای قطعه می باشد.

مواردی که شامل ضمانت نمی باشد:

1- نصب دستگاه توسط افراد غیر مجاز (به طور کلی هر فرد یا شرکتی که خارج از شرکت صنعتی ماه نیرو  نسبت به نصب و راه اندازی دستگاه اقدام نماید)

2- انتخاب دستگاه جهت مصارف بزرگتر از ظرفیت کاری تعریف شده توسط سازنده دستگاه.

3- انتخاب دستگاه جهت مصارف کوچکتر از ظرفیت کاری تعریف شده توسط سازنده دستگاه.

4- نصب دستگاه در محل غیر استاندارد و آلوده به مواد شیمیایی و اسیدی که باعث خورندگی و پوسیدگی قطعات دیزل ژنراتور می شود.

5- تعمیر دستگاه توسط افراد متفرقه و غیر مجاز .

6-عدم دقت در استفاده و سرویس، نگهداری و همچنین خرابی های ناشی از حمل و نقل و جابجایی دستگاه.

7-جوشکاری بر روی کلیه نقاط دستگاه و کمکی دادن (باطری به باطری کردن) بدون هماهنگی با واحد فنی شرکت صنعتی ماه نیرو . (این عمل می تواند به برد کنترل دستگاه آسیب برساند)

8- حوادث غیر مترقبه مانند آتش سوزی،زلزله،سیل و....

رفع عیوب و نارسایی:

در صورت ایجاد هر گونه اشکال در کار مولد های عرضه شده این شرکت،در کمتر از 24 ساعت در استان تهران و 72 ساعت در سایر استان ها تیم فنی شرکت صنعتی ماه نیرو  در محل حاضر شده و به رفع آن اقدام خواهند نمود. 

ارائه خدمات الکترونیکی:

شرکت صنعتی ماه نیرو  همچنین در راستای توسعه خدمات مشتریان و به منظور کاهش زمان، تسهیل در خدمات و پشتیبانی بهتر مشتریان، اقدام به راه اندازی این پایگاه الکترونیکی نموده است تا بخشی از خدمات خود را نیز بطور آنلاین ارائه نماید. مشتریان می توانند تقاضای خدمات و یا خرید خود را به منظور اخذ استعلام قیمت در بخش ارسال سفارش آنلاین ارسال نمایند.